Qualians isi mareste echipa

Suntem Qualians Learning & Development – una dintre cele mai mari companii de training si dezvoltare din Romania si suntem in cautarea unor colegi noi care sa completeze echipa existenta.

Vrem ca impreuna sa ducem mai departe mesajul nostru: “Change how you learn. Learn how to change”.

Trimite CV-ul tau pana pe 07.07.2017 pe adresa octavian.pantis@qualians.com

Qualians te vrea in echipa!

Office Manager

Responsabilitati:

  • sarcini administrative, logistice si de secretariat
  • asigurarea relatiilor cu furnizorii locali de materiale de training
  • suport in pregatirea sesiunilor de training desfasurate la Qualians Learning Centre

 Abilitati cheie:

  • Planificare și organizare
  • Atenție la detalii
  • Initiativa

Change how you learn. Learn how to change.

Business Developer

Avem nevoie de experienta ta de business (3-5 ani), aptitudinile de bun vanzator, mintea analitica, perspective asupra pietei de profil, inventivitatea de a propune solutii de business eficiente si spiritul tau proaspat, cu dorinta de a misca lucrurile si oamenii in directia potrivita.

Tu vino pregatit cu ceea ce stii legat de:

  • identificarea si prioritizarea conturilor-cheie pentru o crestere reciproc avantajoasa companie-client
  • intelegerea profunda a pietei serviciilor de training & coaching si a competitiei
  • crearea unui plan strategic de dezvoltare pentru o companie in contextul sau de piata, cu urmarirea atenta a multumirii lantului Qualians- compania Client – consumatorul sau final
  • modelarea unor propuneri personalizate de business pentru conturile-cheie, dar si pentru conturile mici
  • relationarea la un nivel autentic, real, cu clientii, partenerii si echipa Qualians pana la punctul in care sa devii o mentiune spontana neasistata
  • gestionarea eficienta a conflictelor inerente in lucrul direct cu oamenii, indiferent de nivelul ierarhic al celor implicati, avand ca scop solutionarea practica si avantajoasa de tip win-win
  • negociere, negociere si iar negociere, deopotriva pentru loializarea clientilor actuali si pentru atragerea altora noi

Accountant

Echipa Qualians Learning & Development a crescut si are nevoie de ajutorul unui contabil care sa ii gestioneze cheltuielile, incasarile si profitabilitatea. Pe langa atributiile obisnuite ale unui contabil, ne intereseaza si urmatoarele aptitudini:

  • calcul comisioane traineri si vanzatori si apoi- daca mai e cazul- calcul profitabilitate pe proiect
  • raportare lunara a situatiei financiare catre echipa
  • urmarire proactiva a targeturilor financiare
  • propunere de solutii pentru eficientizarea costurilor
  • plata furnizori interni, externi si royalties pentru partenerii internationali

Tu vino cu expertiza si curiozitatea ta. Noi te ajutam cu compania outsource cu care colaboram, astfel incat rutina de zi cu zi sa nu iti ocupe tot timpul.